VIDEO/ Furtunë mbi stadium para takimit Holandë-Angli, në Dortmund vazhdon të pikojë çatia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 10, 2024 | 20:08

VIDEO/ Furtunë mbi stadium para takimit Holandë-Angli, në Dortmund vazhdon të pikojë çatia

Ka mbetur më pak se një orë nga fillimi i takimit Holandë-Angli, dhe shiu në Dortmund “po bën nxehmjen”.

bandicam 2024-07-10 20-00-09-810

Nga videot duket se tifozët nuk do të kenë një natë aq shumë argëtuese të ulur në shkallët e stadiumit “Signal Iduna Park”, sepse siç ka ndodhur më përpara në ndeshjen Gjermani-Danimarkë, nga çatia e stadiumit vazhdon që të rrjedhë një “ujvarë” shiu që bie mu në stolat e tifozëve. (VIDEO)

Nuk dihet ende nëse shiu do të pushojë ose do të vazhdojë më tepër, por që moti në Dortmund nuk duket se do të jetë në favor të takimit.

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"