VIDEO EMOCIONUESE/ Si u komentua goli dramatik i Klaus Gjasulës në 14 gjuhë të ndryshme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2024 | 20:19

VIDEO EMOCIONUESE/ Si u komentua goli dramatik i Klaus Gjasulës në 14 gjuhë të ndryshme

hqipëri Kla(u)si dhe emocionesh të forta. Kombëtar ja gjeti koordinatat në ndeshjen e dytë të Europianit të Gjermanisë, duke marrë pikën e parë pas një barazimi dramatik 2-2 kundër Kroacisë, me gola të Qazim Laçit dhe Klaus Gjasulës në minutën e 5- të shtesë. 

GJASULA

Ndërkohë një video emocionuese është duke bërë xhiron e rrjetës, ku shfaqet pikërisht goli i Gjasulës i komentuar në 14 gjuhë të ndryshme në botë. Njëra më emocionuese se tjetra. Për më tepër shikoni videon:  

@nderim_ademi1 Goli i Gjasules ne 14 komentime ne gjuhe te huaja. Cili ju pelqen me shume? #shqiperia #euro2024 #albania #foryou #explore #fyp #viral #komentime #supergoal #football #gjasula #gjasulavscroatia #croatiavsalbania #osamiremeqenshqiptar #shqiperietnike ♬ original sound – Nderim

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"