VIDEO/ Do hapin Europianin kundër Gjermanisë, tifozët skocez i “zë” birra para kohe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2024 | 21:58

VIDEO/ Do hapin Europianin kundër Gjermanisë, tifozët skocez i “zë” birra para kohe

Skocia do të ketë nderin e madh për të hapur Kampionatin Europian 2024, teksa do të ndeshen në takimin e parë të kompeticionit kundër Gjermanisë pritëse.

_methode_times_prod_web_bin_7002b88e-5481-4ac4-a0d1-12aa4b4abcfe

Tifozët skocez njihen për atmosferën elektrizuese që ata krijojnë, duke marrë shembull edhe herën e fundit në të cilën ata u përballen me Kombëtaren shqiptare, ku rrugët e Shkodrës u kthyen në një “festë skoceze”.

Së fundmi në internet ka qarkulluar një video qesharake, teksa duken tifozët duke kënduar dhe kërcyer, me njërin në veçanti, që duket se është dehur dhe rrëzohet, duke krijuar një moment qesharak.

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"