VIDEO/ “Çmendet” sportistja italiane, rikthen buzëqeshjen e njerëzve në këtë kohë të vështirë me atë që bën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 23, 2020 | 23:54

VIDEO/ “Çmendet” sportistja italiane, rikthen buzëqeshjen e njerëzve në këtë kohë të vështirë me atë që bën

Italia po kalon një moment shumë të vështirë, teksa është shteti me më shumë vdekje për shkak të Koronavirusit.

images

Një situatë që të gjithë italianët shpresojnë ta kalojnë shumë shpejt. Për të rikthyer disi buzëqeshjen tek qytetarët e vendit të saj, ka menduar notarja italiane, Federika Pelegrini.

Kjo e fundi ka postuar një video në rrjetet sociale nga dhoma e gjumit, ku shihet teksa ngrihet nga krevati, dhe e përdor shtratin e saj si një pishinë për të bërë not.kfd

Pikërisht mënyra se si ajo e praktikon atë është me të vërtetë gazmore, duke sjellë kështu disi edhe buzëqeshjen te njerëzit e vendit të tij.

Kjo është edhe në nënyrën e mbështetjes për të gjithë që kërkojnë shtyrjen e Lojrave Olimpike.


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"