VIDEO/ Bruno Lulaj i jep lamtumirën Tiranës: Ishte nder dhe privilegj të mbaja veshur fanellën bardheblu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 5, 2024 | 11:18

VIDEO/ Bruno Lulaj i jep lamtumirën Tiranës: Ishte nder dhe privilegj të mbaja veshur fanellën bardheblu

Mbrojtësi Bruno Lulaj i ka dhënë lamtumirën klubit të Tiranës përmes një video të postuar në rrjetet sociale.

Lulaj

Postimi i plotë

Faleminderit Tirana!

Ishte një nder dhe privilegj të mbaja veshur fanellën bardheblu. Mirënjohës ndaj Presidentit, bordit drejtues, stafeve, bashkëlojtarëve dhe tifozerisë së Tiranës. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen, miqësinë dhe bashkëpunimin. Kujtimet dhe përvoja që kemi ndarë do të jenë gjithmonë pjesë e imja. Suksese @kftirana.al 🤝🏽🙏🏽

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"