VIDEO/ Baloteli nuk zë kurrë mend, pamjet e tij i dehur në rrugë bëjnë përsëri xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 1, 2024 | 17:42

VIDEO/ Baloteli nuk zë kurrë mend, pamjet e tij i dehur në rrugë bëjnë përsëri xhiron e rrjetit

Mario Baloteli ka qenë një nga talentet e mëdhenj të futbollit europian, por sjellja jashtë fushe dhe një regjim pak sportiv, bënë që talenti i tij të kalonte në plan të dytë.

sadsadsadsadsasdasd

Sulmuesi italian e tregon këtë qartësisht tashmë në vitet e fundit të karrierës, ku prioriteti nuk ka qenë saktësisht aspekti sportiv. Pak kohë më parë, në rrjete sociale dolën pamje të sulmuesit në gjendje të dehur. Duket se situata është përsëritur së fundmi, teksa në internet qarkullon një video e filmuar dy ditë më parë në Linjano Sabiadoro.

Aty shihet Baloteli i shtrirë në mes të rrugës në lokalitetin turistik italian, nën efektin e alkoolit. Sigurisht ,pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit, pasi sulmuesi italian mbetet gjithmonë një personazh shumë mediatik.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"