VIDEO/ Bajrami shënon golin më të shpejtë të Europianit, shikoni reagimin e “flaktë” të komentatorit turk

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 17, 2024 | 17:45

VIDEO/ Bajrami shënon golin më të shpejtë të Europianit, shikoni reagimin e “flaktë” të komentatorit turk

Shqipëria u mund nga kombëtarja italiane 2-1 të shtunën e kaluar, në një ndeshje të luajtur mjaft dobët nga ekipi ynë përfaqësues, por të paktën hymë në histori.

MixCollage-17-Jun-2024-05-44-PM-9284

Goli i Bajramit ka bërë gjiron e botës dhe komentuar nga shumë media europiane, duke qenë se ishte goli më i shpejtë i historisë së europianeve.

Një video është bërë virale, i një komentatori turk, që po komentonte live ndeshjen nga stadiumi i Dortmundit. Ai e komentoi me gjithë shpirt golin, dhe disa po e krahasojnë duke thënë që është edhe më mirë se komentatorët shqiptarë. (VIDEO)

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"