VIDEO/ Autogol qesharak, Serxho Ramos i dhuron avantazhin Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 29, 2023 | 22:41

VIDEO/ Autogol qesharak, Serxho Ramos i dhuron avantazhin Barcelonës

Serxho Ramos “nderon” Barcelonën. Një nga lojtarët më të urryer të tifozëve katalanas, i dhuroi golin e avantazhit skuadrës së Ksavit, në duelin mes Barcelonës dhe Sevijas.  

RAMOS

Ish-kapiteni i Realit, katranosi gjithçka në minutën e 76-të, duke dërguar topin në portën e tij, pas një koordinimi jo të duhur brenda zonës. Një autogol ky me shumë peshë për katalanasit, që ishin duke vuajtur në shtëpi ndaj Sevijas. Për më tepër shikoni autogolin e Ramosit.  

PANORAMASPROT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"