VIDEO +18/ Dy luftëtaret modele tërbojnë fansat në sallë, u tregojnë gjoksin para duelit të MMA

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 20, 2023 | 23:50

VIDEO +18/ Dy luftëtaret modele tërbojnë fansat në sallë, u tregojnë gjoksin para duelit të MMA

Fansat e MMA kishin shkuar në arenën e  ”O2 Universum Hall” në Pragë për të ndjekur ndeshje të MMA por kanë parë edhe një spektakël pak më të ndryshëm që në fakt ka entuziazmuar shumë të pranishmit. Luftëtaret Inked Dory dhe Karina Pedro ngritën lart bluzat e tyre dhe i treguan gjoksin spektatorëve.

asdsasadasd

Tifozët padyshim e pritën me shumë entuziazëm këtë veprim të të dy sportistëve, të cilat në fakt janë mjaft të njohura. Të dyja janë përdoruese të njohura të rrjeteve sociale dhe kanë hapur llogari në “Only Fans” dujke treguar shpesh atje hiret e tyre.

Në duelin në fjalë, ata nuk garuan kundër njëra-tjetrës, por ishin në një garë ekipore ndaj këngëtares Kristal Shine dhe modeles Denisa Ryndova. Të gjitha nuk u kursyen në ring në katër ruande, pas të cilave Dory-Pedro fituan me pikë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"