Vëllai ganez Injaki, komplimente Nikos për spektaklin me Spanjën: Si në filma!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2024 | 11:17

Vëllai ganez Injaki, komplimente Nikos për spektaklin me Spanjën: Si në filma!

Niko Uilliams ka qenë personazhi kryesor i mediave spanjolle, por dhe atyre europiane me paraqitjen brilante kundër Italisë, të enjten në mbrëmje.

saddasdsaasdsadasd

Asiste, shtyllë dhe vendimtar në autogolin e Kalafiorit, Niko Uilliams ishte arma plus e Spanjës kundër “Azurrëve”. Pa folur për sprintet e tij në krahun e majtë që bënë me dhembje koke Di Lorencon.

Paraqitja e jashtëzakonshme e yllit të Bilbaos nuk la lënë asnjë indiferent. Më pak akoma vëllain e tij Injaki Uilliams, i cili ka pasur vetëm fjalë të ëmbla në adresë të Nikos.

Në një reagim të tij në rrjetet sociale ai ka treguar se ishte i mahnitur nga paraqitja e vëllait. “Çfarë paraqitje Niko, ishte tamam si nëpër filma”, komentoi Injaki Uilliams.

PANORAMASPORT>AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"