“Ti je lojtar me bo*e”, Daku i bën komentin epik Rei Manajt

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 19, 2024 | 20:20

“Ti je lojtar me bo*e”, Daku i bën komentin epik Rei Manajt

Shqipëria arriti një barazim dramatik në Hamburg ndaj Kroacisë me shifrat 2-2, bë një sfidë mjaft emocionuese dhe të vuajtur ku i pati thuajse të gjitha. Kuqezinjtë arritën të merrnin 1 pikë duke mbajtur mbajmë “gjallë” shpresat e kualifikimit. 

DAKU MIRLIND

Ndërkohë së fundmi një koment epik i Mirlind Dakut, është duke bërë xhiron e rrjetit.  

“Ti je lojtar me bo*e”, i shkroi Daku në Instagram, Rei Manajt, në postimin e bërë nga lushnjari pas ndeshjes.  

WhatsApp Image 2024-06-19 at 20.07.05

“Të dua Shqipëria ime. Tani me shumë se kurrë duhet të na mbështesni kundër Spanjes duke u mbledhur të gjithë së bashku për të shkruar historinë”, shkruan Manaj në rrjetet sociale, ndërkohë që Daku u bë protagonist me komentin epik.  

Vlen të theksohet fakti se Manaj e nisi titullar këtë takim, teksa u zëvendësua pikërisht nga Daku në minutën e 85-të.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"