Tetova: Objektivin e kemi arritur, nuk donim të dëmtonim lojtarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2023 | 18:27

Tetova: Objektivin e kemi arritur, nuk donim të dëmtonim lojtarët

Egnatia u mund në Durrës nga Teuta me rezultatin  1-0, ndërkohë qëpas ndeshjes Tetova pranoi që nuk donte të dëmtonte lojtarë duke qenë se në stërvitjen e fundit ka pasur dy dëmtime.

bandicam 2023-05-25 18-24-25-982

“Objektivin e kemi arritur dhe sot ishim tërhequr që të mos dëmton im lojtarë. Dje humbëm Kacbufin dhe Agebpornu.

Dihet çfarë ndodh në fund të kampionatit dhe nuk donim të humbnim të tjerë lojtarë”, tha Tetova për “Oversport”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"