Tërbohen fansat, Shakira dhe Nejmar shfaqen në ndeshjen e NBA

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 8, 2023 | 14:30

Tërbohen fansat, Shakira dhe Nejmar shfaqen në ndeshjen e NBA

Shakira ka marrë një vëmendje të madhe në mediat e huaja, e cila së fundmi flitet për një lidhje me pilotin e njohur të Formula 1, Luis Hamilton, pasi janë shfaqur shpeshherë së bashku kohët e fundit.

shakira nejmar

Por duket se fansat tashmë dyshojnë për një lidhje tjetër të këngëtares kolumbiane dhe bëhet fjalë për ish-shokun e skuadrës së Pikesë, Nejmar.

Të dy ata u shfaqën në finalen e tretë të NBA midis Majemi Hit dhe Denver Nagets, që u fitua nga këta të fundit.

Edhe pse ata nuk ishin pranë njëri-tjetrit, fansat sërish dyshojnë për një lidhje të mundshme të dy yjeve, teksa mediat raportojnë se mes tyre nuk duket asnjë shenjë se po ndodh në të vërtetë diçka.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"