Supersfida Spanjë-Itali, ja cilën kombëtare nxjerrin favorite kuotat e… basteve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2024 | 20:25

Supersfida Spanjë-Itali, ja cilën kombëtare nxjerrin favorite kuotat e… basteve

Supersfida e fazës së dytë të grupeve të këtij Europiani do të jetë ajo që luhet mbrëmjen e sotme mes Italisë dhe Spanjës.

MASKOT

Favorit për suksesin në Gelsenkirshen është “Furia e kuqe”, e cila kuotohet me koeficient 2.15. Ndërkohë, një fitore e kampionëve të Europës në fuqi ofrohet me 3.7, ndërsa barazimi ka kuotën 3.25.

Për sa i përket golave, specialistët e basteve këshillojnë 2-3 gola, në kuotën 1.9, ndërsa nëse shënohen 23 apo më shumë gola (3+) koeficienti është 2.25.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"