Strategjia me biletat tek Anglia/ 1500 paund për të parë të dashurit e tyre

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 16, 2024 | 20:59

Strategjia me biletat tek Anglia/ 1500 paund për të parë të dashurit e tyre

Lojtarët e Anglisë duhet të paguajnë rreth 1500 paund për biletë për finalen e “Euro 2024” si pjesë e paketave të miqve dhe familjarëve së tyre për turneun.

serbia_v_england_group_c_-_uefa_euro_2024

“Mail Sport” zbulon se skuadrës i janë ndarë gjashtë bileta falas për çdo ndeshje të Anglisë gjatë gjithë qëndrimit të tyre në Gjermani, por me opsionin e blerjes së gjashtë të tjerave shtesë për të çuar totalin e tyre në 12. Çmimi për gjashtë biletat shtesë rritet sipas fazës së turneut që Anglia arrin, me hyrjen në finalen e Berlinit më 14 korrik që kushton rreth 1500 £ secila.

Kjo do të thotë se lojtarët do të kenë një shpërndarje të plotë prej 312 biletash për ndeshje për Kampionatin Evropian. Pjesë e shpërndarjes së biletave janë sigurisht edhe trajneri Sauthgejt dhe stafi i tij.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"