SONDAZHI/ Lexuesit e “Panorama Sport” janë të bindur, titulli kampion është përsëri bardheblu

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 24, 2023 | 21:16

SONDAZHI/ Lexuesit e “Panorama Sport” janë të bindur, titulli kampion është përsëri bardheblu

Gara për titullin kampion në Kategorinë Superiore nuk ka mbaruar ende, me dy javë të fundit të ethshme që do të vulosin duelin mes Tiranës dhe Partizanit. Por për lexuesit e “Panorama Sport” ka që tani një fitues të kësaj gare të ethshme që ka zgjatur për të gjithë sezonin.

TIRANA

Pyetja i drejtohej garës kur në lojë ishin edhe Egnatia e Vllaznia, por menjëherë emri i fituesit për shumëkënd ishte Tirana, që ka arritur 55,21% të votave.

Në vend të dytë në rezultatet e votimit të lexuesve të “Panorama Sport” është Partizani me 34,16%, duke treguar se diferenca mes dy ekipeve ishte e madhe sa i përket bindjes së pjesëmarrësve në sondazh për suksesin e bardhebluve.

sdfsdfsdffsdsfdsfdsfd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"