Shkëlqen mbi dyrrotak, Melisa Sata në top formë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 4, 2024 | 22:21

Shkëlqen mbi dyrrotak, Melisa Sata në top formë

Melisa Sata, prezantuese dhe “showgirl” e famshme në Itali, e cila njihet gjithashtu edhe si tifoze e flaktë e Milanit, mbetet tepër aktive në rrjetet sociale.

MELISA SATA

Sata, e cila po shijon pushimet, ka ndarë në “Instagram” imazhe nga çastet e relaksit. Modelja duket në top formë, ndërsa ka pozuar e hipur mbi një biçikletë.

MELISA

Sigurisht nuk mungojnë as fotot me bikini, me Melisën që mbetet ndër femrat më seksi të ekranit në shtetin fqinj.

Melisa Sata MELISA SATA

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"