Sfidë epike/ Tifozja më sek*i e Sitit që zhvishet në rrjet fton në ringun e boksit një nga më të famshmet e pornos: Sepse është e çuditshme (FOTO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 15, 2023 | 23:01

Sfidë epike/ Tifozja më sek*i e Sitit që zhvishet në rrjet fton në ringun e boksit një nga më të famshmet e pornos: Sepse është e çuditshme (FOTO)

Ringu i boksit shumë shpejt mund të përjetojë sfidën më të nxehtë në histori. Elle Brooke, tifozja më seksi e Mançester Sitit e cila zhvishet në rrjet në faqen “Only Fans”, ka ftuar në ring për një ndeshje boksi një nga emrat më të njohur të pornografisë, Lana Rhoades.

elle

Elle bëri të ditur se ajo kishte në plan të boksonte përsëri në pjesën e parë të vitit të ardhshëm dhe në një intervistë u pyet se me kë dëshironte të përballej nëse do i kërkonin një emër nga SHBA.

elle2 sasdfsdfdssfdfs

Biondja u përgjigj menjëherë duke përmendur dy nga aktoret më të njohura të pornos në SHBA.

dfsdfsdfsdfsdfsd sdfagfdgsdfg

“Do të mundohemi të gjejmë Riley Reid. Lana Rhoades është pak e çuditshme tani dhe ndoshta ne mund ta kthejmë në realitet. Ajo është  pak e çuditshme por ne mund ta tërheqim në këtë duel” tha Elle.

Tani mbetet të mësohet se si do të reagojë ylli i pornos ndaj këtyre deklaratave.

asdsadfsdfdgdfg saddfgsfggfdg fhgfhfghdgh elle4 elle5 elle6

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"