Ronaldo në Arabi, Xhorxhina drejt Parisit e rehatuar mes luksit në avionin privat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2023 | 19:35

Ronaldo në Arabi, Xhorxhina drejt Parisit e rehatuar mes luksit në avionin privat

Xhorxhina Rodriguez u dha së fundmi fansave një paraqitje të shkurtër të stilit të jetës luksoze të saj dhe të Kristiano Ronaldos me disa foton.

0

Bukuroshja 29-vjeçare me origjinë argjentinase, e cila është nënë e dy prej pesë fëmijëve të Ronaldos, ndau një sërë fotografish nga udhëtimi i saj i fundit në Paris. Xhorxhina duket e relaksuar, ndonëse bashkëshorti i saj vijon punën në Arabinë Saudite. Në setin e parë të fotove Xhorxhina bëri një performancë këmbëgjatë, teksa pozoi me një fustan të shkurtër ulur në një sedilje, e veshur me çizme dhe nuanca të zeza deri te gjuri.  Te seti i dytë kemi një pamje nga afër e një çante dhe dore ngjyrë vjollce, e cila kishte një unazë të madhe diamanti në të, shoqëruar me një mori bizhuteri të tjera të shtrenjta.

2

 

3

4

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"