Rezultatet zhgënjyese “lëkundin” stolin e trajnerit gjerman, në Bundesligë mund të rikthehet Nagelsmani

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 4, 2023 | 16:53

Rezultatet zhgënjyese “lëkundin” stolin e trajnerit gjerman, në Bundesligë mund të rikthehet Nagelsmani

Borusia Dortmund nuk po përjeton momente pozitive në këtë fillimsezoni. Fitorja e vuajtur ndaj Këlnit është pasuar me dy barazime radhazi kundër ekipeve me nivel të ulët si Bohum dhe Haidenhaim.

nagelsman terzic

Tifozët e verdhezinjve janë shprehur mjaft të irrituar në rrjetin social “Twitter”, duke kërkuar largimin e menjëhershëm të Edin Terziçit dhe zëvendësimin e tij me ishtrajnerin e Bajernit, Julian Nagelsman.

Pritet me interes reagimi i bordit, i cili ende nuk është i vendosur nëse do të vazhdojë me Terziçin. Takimi i radhës korrespondon me Fraiburgun në transfertë, e vlefshme për javën e 4-t në kampionat dhe nëse ata humbin, emri i Nagelsmanit do të “buçiste” më fort.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"