PSG-ja nis “operacionin fshesa”, nxjerr në shitje Mesin dhe Nejmarin… Ja vendimi për Mbapenë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2023 | 16:25

PSG-ja nis “operacionin fshesa”, nxjerr në shitje Mesin dhe Nejmarin… Ja vendimi për Mbapenë

PSG-ja do të zhvillojë një spastrim të madh në ekip për sezonin e ardhshëm.

634082-Lsq8rmaCt5 (1)

Sipas medias franceze “Le Parisien”, i gjithë projekti i ri do të jetë i fokusuar tek Kilië Mbape.

Raportohet se ylli argjentinas Lionel Mesi, Nejmar dhe Marko Verrati janë nxjerr në shitje nga klubi.

Nuk dihet se si mund të realizohen të gjitha dëshirat e parisienëve, për shkak edhe të kontratave të futbollistëve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"