Prapakthehu e qendërmbrojtësit, kapiteni pritet të rinovojë me Tiranën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2024 | 17:45

Prapakthehu e qendërmbrojtësit, kapiteni pritet të rinovojë me Tiranën

Filip Najdovski pritet të jetë futbollisti i radhës që do të bashkohet me Tiranën. Lojtari pak a shumë është dakord me marrëveshjen.

tirana najdovski

Ka qenë në Shqipëri për plazh dhe shumë shpejt mund të vishet bardheblu. Kujtojmë që Najdovski fillimisht braktisi ekipin, por duket se lëvizet e fundit kanë bërë që ai të kthehet në skuadër. Madje, Filipi dhe Përgjoni do të jenë kapitenët e skuadrës.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"