“Po më bënte karshillik ky komshiu përballë me 2 flamurë”, Bejzade “dis” fqinjit gjerman me… qeleshe

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 13, 2024 | 23:10

“Po më bënte karshillik ky komshiu përballë me 2 flamurë”, Bejzade “dis” fqinjit gjerman me… qeleshe

Atmosfera në prag të Europanit ka filluar të ndizet. Ish-sulmuesi i njohur, Skerdi Bejzade, ka zgjedhur t’i kundërpërgjigjet komshiut gjerman, me simbolet e kombëtares shqiptare, duke i ekspozuar në ballkonin e shtëpisë në Gjermani. 

bejzade

Këtë gjë “Arusha” e ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. “Po më bënte karshillik ky komshiu përballë me 2 flamurë. I uroj kombëtares tonë shumë suksese dhe të na nderojnë”, shkruan Bejzade.  

bejzade1

bejzade3

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"