Not/ Stela dhe Teuta triumfojnë në kampionatin kombëtar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 19, 2021 | 10:00

Not/ Stela dhe Teuta triumfojnë në kampionatin kombëtar

Federata Shqiptare e Notit ka përmbyllur aktivitetin më të rëndësishëm vjetor të vitit në pishina të hapura, teksa ka zhvilluar kampionatin kombëtar për të rinj dhe të rritur në pishina të hapura.

Not

Më shumë se 100 notarë nga skuadra si Teuta, Stela, Tirana, Partizani, Vllaznia, Vlora, Butrinti morën pjesë në garat e zhvilluara në pishinat e Akuadromit në kryeqytet.

Një event që shënoi edhe 14 rekorde të reja kombëtare, ndonëse prezenca e sportistëve nuk ishte në numrin maksimal, për vetë faktin se një pjesë e tyre nuk ishin të pranishëm për shkak se ndodheshin me pushime verore.

Të gjitha rezultatet e grave dhe emrat e fituesve i gjeni në versionin print të gazetës “Panorama Sport”

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"