Ngjarje e shëmtuar pas fitores së Teutës ndaj Tiranës, tifozët kryeqytetas sulmojnë autobusin e durrsakëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 25, 2023 | 20:24

Ngjarje e shëmtuar pas fitores së Teutës ndaj Tiranës, tifozët kryeqytetas sulmojnë autobusin e durrsakëve

Pas përfundimit të ndeshjes mes Tiranës dhe Teutës në “Air Albania” është raportuar një incident i shëmtuar. Sipas policisë, tifozët kryeqytetas kanë sulmuar autobusin e tifozeve te ekipit durrsak.

teuta

Nuk ka asnjë informacion më të detajuar në lidhje me këtë incident, ndërsa policia thotë se po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.03.2023, rreth orës 19:30, te sheshi “Nënë Tereza”, tifozët e ekipit të Tiranës dyshohet se kanë dëmtuar autobusin e tifozëve të Teutës, pas përfundimit të ndeshjes së zhvilluar mes dy ekipeve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"