Mungon Karabeci, si pritet të rreshtohet Teuta në sfidën kundër Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 6, 2023 | 13:21

Mungon Karabeci, si pritet të rreshtohet Teuta në sfidën kundër Tiranës

Teuta ka mbyllur sot përgatitjet për takimin e radhës në Durrës ndaj Tiranës.

Teuta festa

Pasi mbylli përgatitjet, “djemtë e detit” do të akomodohen në hotel në prag të sfidës. Teuta do të ketë një mungesa në ndeshjen nesërme.

Trajneri Edi Martini duhet të bëjë llogaritë pa Karabecin e dëmtuar. Mesfushori vazhdon ende periudhën e riaftësimit dhe nuk do të jetë në këtë sfidë.DFR

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"