Moviola e Kroaci-Shqipëri, vetëm një moment i diskutuar i sfidës (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 20, 2024 | 12:07

Moviola e Kroaci-Shqipëri, vetëm një moment i diskutuar i sfidës (VIDEO)

Ndeshje e gjykuar nga francezi Letexier nuk pati probleme të mëdha, megjithatë në kampin kuqezi ka sërish rezerva.SFDGFGLojtarët tanë kanë pretenduar se në aksionin që solli golin e dytë të Kroacisë ka një faull ndaj Manajt, por gjyqtari vazhdoi lojën dhe as VAR-i nuk ka ndërhyrë. (VIDEO)

Ky ishte momenti më i diskutuar, ndërkohë Letexier disa herë toleroi ndërhyrjet e ashpra të Shutalo duke mos i dhënë karton.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"