Milani interesohet për të, futbollisti grek nuk pyet për fanellë: Iki ku paguhem më tepër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 23, 2024 | 11:04

Milani interesohet për të, futbollisti grek nuk pyet për fanellë: Iki ku paguhem më tepër

Kohët e fundit pranë kuqezinjve të Milanit është përmendur edhe emri i Vangelis Pavlidis.

pavlidis

Por me një deklaratë të fundit, greku ka larguar shumicën e admiruesve, pasi ka nënvijëzuar se nuk i bëhet vonë se ku luan, por ku e paguajnë më shumë. Praktikisht ai do të pranojë ofertën më të majme dhe s’është ky rasti i Milanit, që i ka investimet e kufizuara.

Kështu, skuadra italiane do ta heqë nga lista e vet atë që mendohej si objektiv kryesor i merkatos së kësaj vere për sulmin.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"