Merr fund marrëdhënia mes Ferran Torresit dhe vajzës së Luis Enrikes, zbulohet arsyeja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 5, 2023 | 20:07

Merr fund marrëdhënia mes Ferran Torresit dhe vajzës së Luis Enrikes, zbulohet arsyeja

Ferran Torres dhe Sira Martinez (vajza e Luis Enrikes) i kanë dhënë fund lidhjes dyvjeçare.Shkak për ndarjen është bërë një krizë mes palëve.

ruptura-ferran-sira-2_4632864_20230530092833

“Culemania” ishte mediumi që shpjegoi arsyet e ndarjes: “Ata i lënë njëri-tjetrit hapësirë disa muaj më parë, pasi gjërat nuk po shkonin mirë. U përpoqën përsëri, por tani marrëdhënia ka përfunduar përfundimisht”.

Përveç kësaj, ‘Socialité’ në programin e saj këtë fundjavë, tha se të dy e kishin kuptuar se marrëdhënia e tyre nuk po shkonte askund.

Kështu, në moshën 23-vjeçare ata preferuan të eksperimentojnë dhe të fokusohen në karrierën e tyre, Ferran si futbollist dhe ajo si kalorëse, e cila kohët e fundit kaloi nëpër turneun Longines Global Champions në Madrid.

Sira Martínez y Ferran Torres, dos enamorados en Ibiza

 

Who is Ferran Torres' girlfriend Sira Martinez and is she related to Spain manager Luis Enrique? | The US Sun

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"