Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 17, 2024 | 8:04

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

MixCollage-17-Jun-2024-07-09-AM-2883-433x300

 

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p-sport4

ILUZION KUQEZI, Shqipëria i dorëzohet Italisë

Dëmtohet Asani, ja ndryshimet në formacion kundër Kroacisë

“Dati” kuqezi në Dortmund, si tifozët shqiptarë pushtuan edhe sektorin italian

Kombëtare “memece”, Silvinjo u paralizua nga goli i Bajramit/ Nga NEPTUN BAJKO

Tirana “blindon” portën, prezanton Romeo Harizajn

Partizani firmos me sulmuesin portugez, Dinamo tenton Ujkën

Besa me vrull, merkato elitë për rikthimin

Spanja leksion Kroacisë, Daliç: Duhet të mundim Shqipërinë

Anglia mposht serbët, vendos goli i Bellingamit

Holanda përmbys Poloninë, por sa frikë në fund

Franca sot në fushë, Mbape: Fitojmë Europianin

Gjermania, rezervat fusin në hall Nagelsmanin

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panoram

LEGALIZIMET/ Lista e re, emrat e qytetarëve që kanë gati tapinë e pronës

Samiti i Paqes për Ukrainën, ministrja Spiropali takon zv.presidenten amerikane, Kamala Harris e Zelenskyn

“Në ‘Euro 2024’ për të fituar”, Sylvinho flet pas humbjes me Italinë. Biseda e Ramës me lojtarët në qendrën stërvitore

Vizë amerikane 10 mijë dollarë, prokuroria çon për gjykim pesë persona

Bashkia e Tiranës lajmëron nisjen e shpërndarjes së banesave të reja

Pena e gjithëkohëshme, e Ismail Kadaresë/ SHPENDI TOPOLLAJ

“Në ekip kishte zogistë dhe ballistë, ndaj komunizmi nuk e njohu”, ndeshja e patreguar e Kombëtares me Italinë më 1945/ DASHNOR KALOÇI

OPINIONE

“Sa më shumë ligje, aq më i korruptuar shteti”/ BEN ANDONI

Refleksion mbi bisedën e bërë ndërmjet profesor Ilber Ortajly dhe studentit të tij/ PROF.AS. DR. ZHULJETA KADILLI

Ja si mposhtet Edi Rama/ EDISON YPI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"