Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 8, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

gazetaTitujt kryesorë:

Hasani tremb Tiranën: Kam oferta, por e vendos por e vendos por e vendos klubi

Faktori “X”, Partizani luan vetëm një pjesë me Teutën

Një spanjoll nga “Fieri”: Historia në Europian bëhet ndaj nesh

Dëmtime dhe kartonë, Skënderbeu në alarm për sulmin

Beqiri: Merkato skarco, Vllaznia të shohë akademinë

32 muaj pa fitore, Alegri: Napoli ta harrojë 5-1

Lautaro: Dua 100 gola, firmos që nesër me Interin

Benaser: Përjetë këtu, jemi pak vonë për titullin

S’dorëzohen kurrë, Arsenali mbret i fitoreve të vona

Minjtë i pushtuan shtëpinë, Toni Kros në telashe

“Telenovela” me bastet, mazhoranca sërish e përçarë

OPINION

Itali-Shqipëri, lojë ndërthurjesh probabilitare/ Nga EDUARD ZALOSHNJA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

gazeta2

Titujt kryesorë:

Ndërtimet informale/ Përfituesit në 10 qarqe, pronarët që kompensohen

Akuzohet për abuzime me privatizimin e “Buka sh.a”, mbyllen hetimet për ish-ministrin Arben Ahmetaj

Buxheti miratohet për 7 minuta, mazhoranca ndëshkon opozitën. Heqje rroge dhe përjashtim deri në 60 ditë për “rebelët”

PS mbledh sot kongresin e jashtëzakonshëm, zbardhet axhenda

Abuzuan me fondet/ KQZ propozon gjobat, shuma që duhet të paguajë secila parti

SPECIALE

Abetarja e parë dhe pastrimi që Veqilharxhi i bëri nga fjalët e huaja

DOSSIER

“U kthye në Mitrovicë se do të martonte djalin”. Dëshmia e vrasjes së Isa Boletinit dhe dy djemve. Flet mbesa e heroit

OPINION

Kronikë! Kthimi i Savanaroles, topat dhe krismat/ AGRON GJEKMARKAJ

Rezultati në PISA më i lartë se qeveria “analfabete funksionale”/ QEMAL ÇEJKU

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"