Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 8:10

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

p sport

Nexhipi: Derbi ndikoi, por Partizani të mos dorëzohet

Gjykata fundos Juventusin, Milani futet në zonën “Champions”

Alban Meha: S’duhet të fshihemi më, Kombëtarja të arrijë kualifikimin

Gol dhe dy asiste, Cikalleshi super në Arabi

Bardh Jera: Vllaznia nuk mbetet pa Europë

Flamurtari, Longo: Do të jemi në elitë

Dëmtime dhe pengesa, si Tirana po sfidon vuajtjet

Turi i Shqipërisë, britaniku Stedman fiton etapën e parë

Vllaznia kampione, të dhjetin me yll në fanellë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama

Unaza e Madhe/ Shpronësimet, lista me emrat e pronarëve që përfitojnë

“Ndryshuan rezultatin e 14 majit”, Koalicioni “Bashkë Fitojmë”, akuza për manipulim me votat e burgut, shifrat në KQZ

Manovra e Enverit me të motrën para se t’i vriste të shoqin, Bahri Omarin: Farije, këtë e ka në dorë Koçi Xoxe

Koka, Bllako e Dervishi në gjyq! Kërkojnë gjykim të shkurtuar

Familjarët e Rustemajt: Kishte këmbë e dhëmbë të thyer

SPAK e lë në burg Belerin, ministri grek kërkon shpjegime, Xhaçka: I përket drejtësisë

Dasma përrallore e vajzës së Tom Doshit me 100 mijë lule, të ftuar VIP edhe Luizi me Kiarën

OPINIONE

Protestat, humbja e opozitës dhe kundërrevolucioni parandalues/ PËLLUMB NAKO

Një monument për qenin e Spaçit/ ERGYS MËRTIRI

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"