Lei Kraja poston fotot me bikini, moderatorja sportive ngre temperaturat në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2023 | 15:56

Lei Kraja poston fotot me bikini, moderatorja sportive ngre temperaturat në rrjetet sociale

Moderatorja sportive, Lei Kraja, është tepër aktive në rrjetet sociale, me foto dhe video për ndjekësit e saj të shumtë. Collage Maker-26-May-2023-03-48-PM-1021

Lei së fundmi ka menduar që t’i ngrejë temperaturat me një set fotosh me bikini, teksa shfaqet më në formë se kurrë.

Si gjithnjë nuk kanë munguar komplimentet dhe pëlqimet e shumtë nga fansat.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.28 WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.26 WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.24 WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.22 (2) WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.22 (1) WhatsApp Image 2023-05-26 at 15.47.22PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"