Një muaj jashtë, FSHF bën prapakthehu për arbitrin e FIFA-s

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 6, 2023 | 12:13

Një muaj jashtë, FSHF bën prapakthehu për arbitrin e FIFA-s

Arbitri Enea Jorgji do të arbitrojë pas më shumë se një muaji një ndeshje në Shqipëri.

Enea-Jorgji-Talent-Mentor-1

Ai do të drejtojë ndeshjen mes Kastriotit dhe Vllaznisë në Elbasan Arena në orën 14:00 e vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore.

Dueli i fundit që ai ka arbitruar ka qenë në 3 prill, kur në kryeqytet mbajti ndeshjen Dinamo-Korabi, e vlefshme për Kategorinë e Parë.WhatsApp Image 2023-05-06 at 12.07.29 (1)WhatsApp Image 2023-05-06 at 12.07.29PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"