KATEGORIA E TRETË/ 10 skuadra zbresin në fushë, mësoni duelet e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 19, 2023 | 12:20

KATEGORIA E TRETË/ 10 skuadra zbresin në fushë, mësoni duelet e ditës së sotme

Kategoria e Tretë luan sfidat e ditës së sotme, me 10 skuadra që zbresin në fushën e lojës.

kategoria-e-trete

Në orën 13:00, Basania pret SHS Përmetin. Në orën 13:30 luhen tre takime të tjera: K.S Arnisa-Klosi, Gramozi-Osumi dhe Memaliaj-Tepelena.

Në orën 17:00 luhet dhe takimi përmbyllës i ditës së sotme, ai mes Bulqizës dhe Eagle Football.

NDESHJET:

BASANIA – SHS PËRMETI 13:00

K.S ARNISA – KLOSI 13:30

GRAMOZI – OSUMI 13:30

MEMALIAJ – TEPELENA 13:30

BULQIZA – EAGLE FOOTBALL 17:00

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"