Hoqi dorë nga futbolli për t’u regjistruar në platformën për të rritur, zbulohet shifra e majme që fiton ish-lojtarja e skuadrës angleze

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 19, 2023 | 21:41

Hoqi dorë nga futbolli për t’u regjistruar në platformën për të rritur, zbulohet shifra e majme që fiton ish-lojtarja e skuadrës angleze

Ish-futbollistja e Çarlton, Madelen Raight, duket se ka hequr dorë nga loja e futbollit për t’u fokusuar diku tjetër.

AAAA

Bukuroshja seksi, numëron rreth 320 mijë ndjekës në “Instagram”, por është regjistruar gjithashtu edhe në rrjetin OnlyFans ku dërgon foto dhe video të nxehta e me përmbajtje intime. 

RAS-OFF-PLATFORM-MADELENE-WRIGHT

Për çdo regjistrim në faqen e saj intime, pagesa është 50 cent dhe të apasionuarit pas futbollit kanë një menu të pasur me foto dhe video të lojtares.

-640-0-capturepng-1684522814

Pasi u largua nga Çarlton, ajo fitoi menjëherë 500 mijë paund në OnlyFans, teksa së fundmi ka ndarë disa video të nxehta me bikini, duke tërbuar rrjetin.  Madelene u shkarkua nga klubi londinez në vitin 2020 për shkak të mungesës së disiplinës.   

-640-0-3png-1684522814 -640-0-jklepng-1684522814

-640-0-1png-1684522814

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"