Francë-Spanjë, analiza e Mirel Josës: Ky repart i dhuroi suksesin iberikëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 10, 2024 | 20:27

Francë-Spanjë, analiza e Mirel Josës: Ky repart i dhuroi suksesin iberikëve

Trajneri i njohur, Mirel Josa, i ftuar në “Euro 24” në News 24 në bisedën e bërë me Trevisa Tufën analizoi suksesin 2-1 të Spanjës ndaj Francës në gjysmëfinale të Europianit.

josa mirel

“Spanja ka qenë ekipi që ka luajtur ekipin më produktiv, krahasuam repartet dhe thamë që mesfusha iberike është më e mirë se ajo e Francës. Unë them që e ka fituar ndeshjen nga mesfusha” – tha ndër të tjera Josa.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"