FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigand i Shqipërisë në “Air Albania”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 20:44

FOTO+VIDEO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigand i Shqipërisë në “Air Albania”

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme në “Air Albania”. (VIDEO) + (VIDEO) + (VIDEO)

WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.54 (1)

WhatsApp Image 2023-11-20 at 20.40.55

WhatsApp Image 2023-11-20 at 21.07.19 (1) WhatsApp Image 2023-11-20 at 21.07.19

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"