Fotot hot, gruaja e Kevin Trap dhuron shou në Mikonos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 2, 2024 | 23:49

Fotot hot, gruaja e Kevin Trap dhuron shou në Mikonos

Izabel Gulart, partnerja e portierit gjerman Kevin Trap, po shijon pushimet në Mikonos.

2

Supermodelja braziliane shfaqet në formë fantastike nga ishulli i bukur grek, teksa i ka ngritur edhe më shumë temperaturat me postime e saj në rrjetet sociale.

3

Me fizikun e saj elegant, Gulart duket më seksi se kurrë, duke marrë pëlqime dhe komplimente të shumta nga fansat.

A

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"