FOTO/ Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të Shqipërisë, Tati Mendes: Akoma luftojmë!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 16, 2024 | 13:06

FOTO/ Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të Shqipërisë, Tati Mendes: Akoma luftojmë!

Shqipëria e nisi me humbje Euro 2024, pas përballjes me Italinë e cila fitoi me shifrat 2-1.MixCollage-16-Jun-2024-12-59-PM-8267Në stadiumin e Dortmundit kishte mbi 50 mijë tifozë të Kombëtares kuqezi, por nuk munguan edhe dy mbështetëset më të mëdha të trajnerit Silvinjo.

Vajza e tij Tati Mendes së bashku me nënën ndodheshin në “Signal Iduna Park” për të bërë tifo për brazilianin por edhe për Shqipërinë.

Tati ishte e shoqëruar edhe nga partneri i saj dhe të tre mbanin veshur fanellat e Kombëtares. Ajo ka publikuar disa foto me mbishkrim: Akoma luftojmë!

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"