FOTO/ Pornostarja e Mançester Sitit s’përmbahet, nxjerr format bombastike në pah duke pirë cigare me shoqen e ngushtë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 15, 2023 | 14:00

FOTO/ Pornostarja e Mançester Sitit s’përmbahet, nxjerr format bombastike në pah duke pirë cigare me shoqen e ngushtë

Eli Bruki vazhdon të jetë një nga modelet më të nxehta të Instagramit, e cila është gjithashtu një tifozë e zjarrtë e Mançester Sitit.

Collage Maker-15-Sep-2023-01-47-PM-2351

Ylli i pornos, e cila është bërë pjesë edhe e boksit, së fundmi ka zgjedhur të shpërndajë disa foto me shoqen e saj të ngushtë, Keitlin Truhilo.

Të dyja bukuroshet shfaqen në ballkon të veshura vetëm me të brendshme dhe gjithashtu duke tymosur cigare.

01

02

03

04

05

06

07

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"