FOTO/ Nuk i lë vend imagjinatës me postimet në faqen porno, ja kush është modelja që etiketohet si “tifozja më se*si e Interit”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 29, 2023 | 18:30

FOTO/ Nuk i lë vend imagjinatës me postimet në faqen porno, ja kush është modelja që etiketohet si “tifozja më se*si e Interit”

Një tifozë e zjarrtë e Interit po bën famë në rrjetet sociale me postimet e saj. Modelja amerikano-libaneze, Amira K. ka bërë më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram, numër i cili është rritur që kur hapi llogari në “OnlyFans” ku postimet nuk i lënë vend imagjinatës.

asdsasdaddsadas

Në rrjetet sociale, 28-vjeçarja e cila banon në Itali, ka treguar pasionet e saj duke zbuluar pikërisht simpatinë që ka për Interin.

sadsadsadsadsadddas

“Sporti im i preferuar është NFL, por ndër të tjera pëlqej edhe futbollin. Këto dy sporte më pëlqejnë më shumë. Skuadra ime e preferuar është italiane dhe quhet Inter”, ka shkruar ajo për qindra mijëra ndjekësit e saj që e kanë etiketuar menjëherë si ”tifozen më seksi të Interit”.

asdasdsadsadssda asdsadsadsadsadsadsadas sdfdsfsdfsdfsdfsdf asdsadsafdfdsasdf asdsadsafdsfdsfsd asdsadsadsafsdfdsf asdsadsadsdadsad sdfsdsdfsfdsdf 171828157-9fc76b48-8b62-41fd-8241-9fa15bee00c0

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"