FOTO/ Muza meksikane, Janet Garsia shfaqet më provokuese se kurrë në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 18, 2023 | 20:02

FOTO/ Muza meksikane, Janet Garsia shfaqet më provokuese se kurrë në “Instagram”

Muaj më parë tërhoqi shumë vëmendje gjatë Kampionatit Botëror që u zhvillua në Katar, si një prej muzave më seksi të kompeticionit.Collage Maker-18-May-2023-08-00-PM-7074

Po flasim për Janet Garsian, tifozen “hot” të Meksikës. Bukuroshja latine, vijon të mahnitë në “Instagram” me foto dhe video tepër provokuese.

WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.09 (1) WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.09 WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.08 (1) WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.08 WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.07 WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.06 (2) WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.06 (1) WhatsApp Image 2023-05-18 at 19.57.06

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"