FOTO/ Momente frike në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe zhytet në fund të pishinës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 22, 2022 | 20:35

FOTO/ Momente frike në Botërorin e notit, 25-vjeçarja humbet ndjenjat dhe zhytet në fund të pishinës

Një moment i frikshëm ka ndodhur nga Botërori i notit që po zhvillohet në Hungari, ku notarja amerikane, Anita Alvarez, humbi ndjenjat gjatë garës.

10

Ajo ndodhej në pishinë duke konkurruar me rivalët, teksa humbi ndjenjat dhe u zhyt deri në fundin e pishinës.

Për fatin e mirë të saj, ndërhyrja e shpejtë e trajneres dhe ekipit mjekësor rezultuan të ishin vendimtare për jetën e saj, të cilët stabilizuan gjendjen shëndetësore të 25-vjeçares.

212

21

PANORANASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"