FOTO/ Mia Khalifa “tërbon” rrjetin me fanellën e Milanit, reagon dhe vetë klubi kuqezi: Forca…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 19, 2023 | 15:20

FOTO/ Mia Khalifa “tërbon” rrjetin me fanellën e Milanit, reagon dhe vetë klubi kuqezi: Forca…

Duket se Mia Khalifa tashmë është bërë fanse e një tjetër klubi të njohur pas Uest Hemit dhe bëhet fjalë për Milanin.

MixCollage-19-Nov-2023-03-17-PM-8006

Pornostarja me famë botërore ka “tërbuar” rrjetin me postimin e saj të fundit, ku shfaqet në një varkë dhe mban veshur fanellën e tretë të Milanit, teksa mbrapa shkruan “Khalifa 10”.

Ajo që ra në sy ishte dhe reagimi i vetë klubit kuqezi, ku në postimin e pornostares shkruan: Forca Milan.

01

02

03

04

05

06

08

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"