FOTO/ Me partneren ulur në prehër, Manaj publikon foton romantike krah vajzës që i ka rrëmbyer zemrën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 1, 2024 | 23:02

FOTO/ Me partneren ulur në prehër, Manaj publikon foton romantike krah vajzës që i ka rrëmbyer zemrën

Sulmuesi i kombëtares, Rei Manaj ka nisur pushimet pas eliminimit të “kuqzinjve” në Euro 2024, por si duket nuk ka lënë pas edhe angazhimet familjare.

manaj-819x1024

Manaj së fundmi ka ndarë disa foto në rrjetin e tij social “Instagram”, nga një gëzim familjar ku ai me familjen e tij dhe partneren kanë qenë të pranishëm, duke tërhequr vëmendjen.

Ndër fotot që ai ka publikuar, nuk ka ngurruar të shfaqë edhe atë me partneren e tij, e cila është e ulur në prehrin e sulmuesit.

Kujtojmë që Manaj përfundoi sezonin e tij më të mirë në karrierë, pasi shënoi 18 gola ne kampinatin turk me skuadrën e Sivasporit, duke u renditur i treti, pas Ikardit dhe Xhekos.

Performanca fantastike në Turqi, bëri që Silvinjo t’i dërgonte një ftesë në Europian, ku madje zuri vendin e titullarit në dy ndeshjet e fundit përballë Kroacisë dhe Spanjës.


View this post on Instagram

A post shared by Rey Manaj (@reymanaj97)

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"