FOTO/ Marrin vëmendjen dhe në sportet e tjera, Mbape dhe Ibra shfaqen pranë njëri-tjetrit në finalen e…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 11, 2023 | 16:10

FOTO/ Marrin vëmendjen dhe në sportet e tjera, Mbape dhe Ibra shfaqen pranë njëri-tjetrit në finalen e…

Novak Xhokoviç dhe Kasper Rud luajnë finalen e madhe të French Open (Roland Garros) mes njëri-tjetrit për Grand Slamin e dytë të sezonit.

mbape ibra

Gjithsesi një vëmendje të madhe e morën padyshim dy yjet e futbollit, Kilië Mbape dhe Zllatan Ibrahimoviç.

Të dy ata u shfaqën në stadium, të ulur pranë njëri-tjetrit duke rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave, teksa ndiqnin nga afër finalen.

WhatsApp Image 2023-06-11 at 15.56.10

WhatsApp Image 2023-06-11 at 15.56.09

WhatsApp Image 2023-06-11 at 15.56.07

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"