FOTO/ I ka rrëmbyer zemrën talentit të Romës, kush është modelja amerikane që po çmend mediat italiane

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 25, 2023 | 20:37

FOTO/ I ka rrëmbyer zemrën talentit të Romës, kush është modelja amerikane që po çmend mediat italiane

Modelja Tori Hubbard numëron rreth gjysmë milionë ndjekës në Instagram dhe është një fanse e çmendur e futbollit.Collage Maker-25-Mar-2023-08-33-PM-9515Ajo është në lidhje me 19-vjeçarin e Romës dhe kombëtares U-21 të Italisë, Volpato dhe për shkak të pamjes së saj ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane.

Image

Fotot e saj na ndihmojnë të krijojmë një ide më të qartë se cilat janë pikat e saj më të forta në garën mes bashkëshorteve dhe të të dashurave të futbollistëve në Serie A.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"