FOTO/ I ka dhuruar medalje Skënderbeut në shtangë, kampionia Ana Jovan shkëlqen në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2023 | 10:00

FOTO/ I ka dhuruar medalje Skënderbeut në shtangë, kampionia Ana Jovan shkëlqen në “Instagram”

Ana Jovan për vite me radhë ka mbrojtur ngjyrat e Skënderbeut, duke i dhuruar medalje dhe tituj të shumtë kampionë klubit, fillimisht në gjimnastikë dhe më pas në peshëngritje.

WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.24.16

Rreth një vit më parë ajo vendosi ta mbyllë me shtangën, pasi u ndie e pavlerësuar nga klubi, të cilit i kishte dhuruar shumë suksese.

Megjithatë, korçarja simpatike mbetet gjithnjë pranë sportit, tashmë në fitnes, teksa e sheh çdo ditë në palestër.

Ana qëndron në “topformë”, ndërsa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me foto dhe video në “Instagram”. Ish-kampionia e peshëngritjes tërheq vëmendje me format e saj, ndërsa bien në sy të pasmet perfekte…

WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.24.17 (1)

WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.24.17

WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.24.16 (2)

WhatsApp Image 2023-10-06 at 09.24.16 (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"