FOTO/ Format bombastike, Ivana Knoll “tërbon” tifozët gjatë duelit Kroaci-Shqipëri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 19, 2024 | 20:28

FOTO/ Format bombastike, Ivana Knoll “tërbon” tifozët gjatë duelit Kroaci-Shqipëri

Ivana Knoll, modelja kroate, bëri atë që t’i të bëjë më mirë, gjatë duelit mes Kroacisë dhe Shqipërisë, teksa tërboi fansat në tribuna dhe jo vetëm, duke “rrëmbyer” edhe njëherë skenën.  

IVANA

Kujtojmë që Ivana Knoll është një nga tifozët speciale të Kroacisë, teksa bëri shumë bujë gjatë Botërorit të kaluar, ndërkohë që nuk ka nguruar të shfaqet edhe në këtë Euro 2024.  

IVANA2

Në duelin ndaj Shqipërisë, Ivana mbante veshur streçe të kuqe, duke u kujdesur që ekspozimi i formave joshëse të ishte në lartësinë e duhur. Nuk kanë munguar poza të shumta me tifozët kroat, por edhe me ata shqiptarë.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"